• 2020/2021

    • Krajské kolo

        • Ema Gáborová, 8.A

        • 4. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Krajské kolo · 2020/2021
        • Jakub Matej, 8.B

        • 6. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Krajské kolo · 2020/2021
    • Okresné kolo

        • Emma Szegedyová, 4.A

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 1. kategória (próza) · Okresné kolo · 2020/2021
        • Charlotte Elise Šalamun, 4.C

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 1. kategória (poézia) · Okresné kolo · 2020/2021
        • Dominika Kolinovská, 5.B

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Timotej Merta, 5.C

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P6 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Diana Családiová, 8.A

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Adam Próner, 8.A

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • úspešný riešiteľ
        • Matematická olympiáda - kategória Z6 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Šimon Zajac, 7.C

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2020/2021
        • Maxim Mirek Štec

        • 2. miesto
        • Koláže rozprávajú · Okresné kolo · 2020/2021
        • Jakub Matej, 9.B

        • 3. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2020/2021
        • Dominika Kolinovská, 5.B

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Samuel Buchanec, 5.A

        • 7. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Jakub Fabian, 5.A

        • 8. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Simona Pirová, 5.A

        • 17. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Diana Családiová, 8.A

        • 3. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2020/2021