• 2021/2022

    • Krajské kolo

        • Charlotte Elise Šalamun, 5.B

        • 2. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 1. kategória (poézia) · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Veronika Benková, 9.C

        • 4. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - kat.C · Okresné kolo · 2021/2022
    • Školské kolo

        • Šimon Zajac, 8.C

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Školské kolo · 2021/2022
        • Richard Guľa, 8.C

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Školské kolo · 2021/2022
        • Marián Goliaš, 9.C

        • 3. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Školské kolo · 2021/2022
        • Adam Štelmák, 9.C

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 9. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 9. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Simona Nemergutová, 9.A

        • 3. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 9. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Thomas Pampurik, 8.C

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 8. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Richard Guľa, 8.C

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 8. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Jakub Raffáč, 8.C

        • 3. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 8. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Daniel Bruňanský, 7.B

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Dana Schusterová, 7.B

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Barbora Hiriaková, 7.B

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Vanesa Čefová, 7.C

        • 3. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Matej Hinka, 6.B

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 6. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Nina Karin Palušáková, 6.A

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 6. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Alexander Zmrzlík, 9.B

        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kategória 1A · Školské kolo · 2021/2022
        • Tamara Rusznyáková, 8.A

        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kategória 1A · Školské kolo · 2021/2022
        • Jakub Fabián, 6.A

        • 1. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kategória 1B · Školské kolo · 2021/2022