• 2021/2022

    • Krajské kolo

        • Diana Családiová, 9.A

        • úspešná riešiteľka
        • Chemická olympiáda - kategória D · Krajské kolo · 2021/2022
        • Emma Szegedyová, 5.A

        • 3. miesto
        • Šaliansky Maťko - kategória 4. a 5. ročník · Krajské kolo · 2021/2022
        • Adam Štelmák, 9.C

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória C · Krajské kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 17. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória C · Krajské kolo · 2021/2022
        • Dana Schusterová, 7.B

        • 15. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória E · Krajské kolo · 2021/2022
        • Charlotte Elise Šalamun, 5.B

        • 2. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 1. kategória (poézia) · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Sára Filková, 7.A

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • Šimon Zajac

        • 1. miesto
        • Vesmír očami detí · Okresné kolo · 2021/2022
        • Dávid Kerekeš, 8.A

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Okresné kolo · 2021/2022
        • Emma Szegedyová, 5.A

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Okresné kolo · 2021/2022
        • Jakub Podracký, Katarína Abrahamovská, Tomáš Bárány, Nela Viňanská

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P4 · Okresné kolo · 2021/2022
        • Hana Kramarová, Slavomír Čižmár, Alex Varga, Denis Veles

        • úspešný riešiteľ
        • Pytagoriáda - kategória P3 · Okresné kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 3. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • Simona Nemergutová, 9.A

        • 7. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • Emma Szegedyová, 5.A

        • 1. miesto
        • Šaliansky Maťo · Okresné kolo · 2021/2022
        • Michaela Fečková, 2.A

        • 3. miesto
        • Šaliansky Maťo · Okresné kolo · 2021/2022
        • Emma Szegedyová, 5.A

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda - kat. G · Okresné kolo · 2021/2022
        • Lucia Családiová, 5.A

        • 2. miesto
        • Geografická olympiáda - kat. G · Okresné kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória C · Okresné kolo · 2021/2022
        • Adam Štelmák, 9.C

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória C · Okresné kolo · 2021/2022