• 2020/2021

    • Školské kolo

        • Dávid Kerekeš, 7.A

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P7 · Školské kolo · 2020/2021
        • Jakub Smolko, 7.B

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P7 · Školské kolo · 2020/2021
        • Gabriela Vargová - 6.A, Bianka Abrahamovská - 6.A

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P6 · Školské kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P6 · Školské kolo · 2020/2021
        • Richard Rajnič, 6.A

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P6 · Školské kolo · 2020/2021
        • Šimon Slatina, 5.C

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Školské kolo · 2020/2021
        • Dominika Kolinovská - 5.B, Timotej Merta - 5.C

        • 2. miest
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Školské kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • 3.miesto
        • Pytagoriáda - kategória P5 · Školské kolo · 2020/2021
    • 2019/2020

    • Regionálne kolo

        • Lukáš Krakovský, 9.A

        • 1. miesto
        • KOŠICE NIGHT RUN 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
        • Tomáš Adamovský, 8.C

        • 2. miesto
        • KOŠICE NIGHT RUN 2019 · Regionálne kolo · 2019/2020
    • Celosvetové kolo

        • Zuzana Tkáčová, 9.B

        • 1. miesto
        • JUNIOR INTERNET 2020 · Celosvetové kolo · 2019/2020
        • V piatok 24.4. sa konala videokonferencia, kde prezentovala svoj projekt (Digitálne obrázky a kresby) v kategórii Junior Design - mladší žiaci s projektom Slapped together
    • Krajské kolo

        • Zuzana Tkáčová, 9.B

        • Špeciálna cena poroty
        • UMENIE A PRIATEĽSTVO NEPOZNAJÚ HRANICE · Krajské kolo · 2019/2020
        • Téma súťaže : UMENIE A PRIATEĽSTVO NEPOZNAJÚ HRANICE
          Nosnou témou je priateľstvo a umenie, ktoré nie sú limitované štátnymi hranicami, odlišnými kultúrami či jazykom.
          Práce, zapojené do tejto kreatívnej súťaže hodnotila porota, ktorú tvorili odborní zamestnanci Východoslovenskej galérie.
    • Okresné kolo

        • Jakub Figeľ, 9.B

        • 1. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2019/2020
        • Marek Horňak, 9.C

        • 4. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória C · Okresné kolo · 2019/2020
        • Adam Štelmák, 7.C

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória E · Okresné kolo · 2019/2020
        • Erik Eiben, 9.C

        • 3. miesto
        • Geografická olympiáda - kat.E · Okresné kolo · 2019/2020
        • Barbora Benková, 9.C

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória 8. a 9. ročník · Okresné kolo · 2019/2020
        • Jakub Figeľ, 9.B

        • 4. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória 8. a 9. ročník · Okresné kolo · 2019/2020
        • Daniel Jozef Wolczko,3.A

        • 1. miesto
        • Šaliansky Maťko - kategória 2. a 3. ročník · Okresné kolo · 2019/2020
        • ....A máme víťaza. Daniel Jozef Wolczko sa umiestnil ako 1. na okresnom kole súťaže v prednese povesti Šaliansky Maťko. Srdečne gratulujeme a držíme palce na krajskom kole.
        • Filip Hotový, 5.B

        • 2. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2019/2020