• 2019/2020

    • Okresné kolo

        • Zuzana Tkáčová, 9.B

        • 6. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kategória 1B · Okresné kolo · 2019/2020
        • Ema Gáborová, 7.A

        • 2. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku - kategória 1A · Okresné kolo · 2019/2020
        • Zuzana Žondorová, 9.A

        • 3. miesto
        • Cezpoľný beh žiačok ZŠ - jednotlivci · Okresné kolo · 2019/2020
        • Zuzana Žondorová 9.B, Ema Sedláková 9.A, Bibiána Tkáčová-Sadová 9.A

        • 3. miesto
        • Cezpoľný beh žiačok ZŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Jakub Klus 9.B, Lukáš Krakovský 9.A, Tomáš Adamovský 8.C

        • 1. miesto
        • Cezpoľný beh žiakov ZŠ · Okresné kolo · 2019/2020
    • Školské kolo

        • Erik Eiben, 9.C

        • 1. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Zuzana Tkáčová, 9.B

        • 2. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Matej Hinka, 4.B

        • 3. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Jakub Figeľ, 9.B

        • 1. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2019/2020
        • Marek Horňak, 9.C

        • 2. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2019/2020
        • Erik Eiben, 9.C

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 8. a 9. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Tomáš Šmida, 8.B

        • 2. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 8. a 9. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Liliana Liptáková, 8.A

        • 3. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 8. a 9. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Adam Štelmák, 7.C

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 6. a 7. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Diana Családiová, 7.A

        • 2. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 6. a 7. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Dávid Kerekeš, 6.A

        • 3. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 6. a 7. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Lukáš Kostík, 5.B

        • 1. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 5. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Filip Hotový, 5.B

        • 2. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 5. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Dana Schusterová, 5.B

        • 3. miesto
        • Geografická olympiáda - kategória 5. roč. · Školské kolo · 2019/2020
        • Liliana Liptáková, 8.C

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Školské kolo · 2019/2020