• 2020/2021

    • Okresné kolo

        • Jakub Matej, 9.B

        • 3. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2020/2021
        • Dominika Kolinovská, 5.B

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • 1. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Samuel Buchanec, 5.A

        • 7. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Jakub Fabian, 5.A

        • 8. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Simona Pirová, 5.A

        • 17. miesto
        • Matematická olympiáda - kategória Z5 · Okresné kolo · 2020/2021
        • Diana Családiová, 8.A

        • 3. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku · Okresné kolo · 2020/2021
        • Ema Gáborová, 8.A

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Okresné kolo · 2020/2021
        • Tomáš Šmida, 9.B

        • 6. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Okresné kolo · 2020/2021
        • Adam Štelmák, 8.C

        • 3.miesto
        • Olympiáda zo SJL · Okresné kolo · 2020/2021
    • Školské kolo

        • Emma Fürjes, 5.B

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 2. kategória (próza) · Školské kolo · 2020/2021
        • Marianna Šalitrošová, 9.A

        • 1. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2020/2021
        • Dávid Kerekeš, 7.A

        • 2. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2020/2021
        • Matej Hinka, 5.B

        • 3. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2020/2021
        • Marián Goliaš, 8.C

        • 4. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2020/2021
        • Adam Štelmák, 8.C

        • 1. miesto
        • Olympiáda v slovenskom jazyku · Školské kolo · 2020/2021
        • Nicolas Poľák, 8.A

        • 2. miesto
        • Olympiáda v slovenskom jazyku · Školské kolo · 2020/2021
        • Adam Próner, 8.A

        • 3. miesto
        • Olympiáda v slovenskom jazyku · Školské kolo · 2020/2021
        • Dávid Kerekeš, 7.A

        • 1. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1A · Školské kolo · 2020/2021
        • Dorota Zajacová, 6.A

        • 2. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1A · Školské kolo · 2020/2021