• 2020/2021

    • Školské kolo

        • Sofia Tokárová, 6.A

        • 3. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1A · Školské kolo · 2020/2021
        • Diana Családiová, 8.A

        • 1. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1B · Školské kolo · 2020/2021
        • Michal Balint, 9.A

        • 2. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1B · Školské kolo · 2020/2021
        • Daniela Jarušinská, 9.A

        • 3. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1B · Školské kolo · 2020/2021
        • Jakub Matej, 9.B

        • 1. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2020/2021
        • Dávid Kerekeš, 7.A

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2020/2021
        • Šimon Zajac, 7.C

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2020/2021
        • Ema Gáborová, 8.A

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Školské kolo · 2020/2021
        • Tomáš Šmida, 9.B

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória C · Školské kolo · 2020/2021
        • Jakub Matej, 9.B

        • 1. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2020/2021
        • Lenka Kramarová, 4.B

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P4 · Školské kolo · 2020/2021
        • Jakub Kováč, 4.B

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P4 · Školské kolo · 2020/2021
        • Šimon Blaško - 4.C, Daniela Szabóová - 4.A

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P4 · Školské kolo · 2020/2021
        • Alexandra Štefaniková, 3.B

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P3 · Školské kolo · 2020/2021
        • Alex Krzák - 3.A, Nela Viňanská - 3.B, Jakub Podracký - 3.B

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P3 · Školské kolo · 2020/2021
        • Tomáš Bárány, 3.A

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P3 · Školské kolo · 2020/2021
        • Benjamín Marcin, 8.C

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Školské kolo · 2020/2021
        • Adam Próner - 8.A, Diana Családiová - 8.A

        • 2. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Školské kolo · 2020/2021
        • Marián Goliaš, 8.C

        • 3. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P8 · Školské kolo · 2020/2021
        • Tomáš Pira, 7.C

        • 1. miesto
        • Pytagoriáda - kategória P7 · Školské kolo · 2020/2021