• 2021/2022

    • Okresné kolo

        • Richard Guľa, 8.C

        • 11. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • Thomas Pampurik, 8.C

        • 13. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória D · Okresné kolo · 2021/2022
        • Dana Schusterová, 7.B

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória E · Okresné kolo · 2021/2022
        • Daniel Bruňanský, 7.B

        • 6. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória E · Okresné kolo · 2021/2022
        • Matej Hinka, 6.B

        • 3. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória F · Okresné kolo · 2021/2022
        • Nina Karin Palušáková, 6.A

        • 4. miesto
        • Dejepisná olympiáda - kategória F · Okresné kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 2. miesto
        • Olympiáda v nemeckom jazyku - kategória 1B · Okresné kolo · 2021/2022
        • Veronika Benková, 9.C

        • 4. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry - kat.C · Okresné kolo · 2021/2022
    • Školské kolo

        • Peter Gyuricska, 7.A

        • 1. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2021/2022
        • Sára Filková, 7.A

        • 2. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2021/2022
        • Lucia Šomská, 7.A

        • 3. miesto
        • Biologická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2021/2022
        • Dávid Kerekeš, 8.A

        • 1. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Šimon Slatina, 6.C

        • 2. miesto
        • Logická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 7. - 9. ročník (próza) · Školské kolo · 2021/2022
        • Terézia Baranová, 9.A

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 7. - 9. ročník (poézia) · Školské kolo · 2021/2022
        • Lea Mikitová, 8.A

        • 2. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 7. - 9. ročník (poézia) · Školské kolo · 2021/2022
        • Daniel Bruňanský, Damián Farkaš, 7.B

        • 3. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 7. - 9. ročník (poézia) · Školské kolo · 2021/2022
        • Lucia Családiová, 5.A

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 5. - 6. ročník (próza) · Školské kolo · 2021/2022
        • Daniel Jozef Wolczko, 5.A

        • 2. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 5. - 6. ročník (próza) · Školské kolo · 2021/2022
        • Radoslav Čižmár, 5.B

        • 3. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 5. - 6. ročník (próza) · Školské kolo · 2021/2022