• 2021/2022

    • Školské kolo

        • Emma Szegedyová, 5.A

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 5. - 6. ročník (poézia) · Školské kolo · 2021/2022
        • Natália Tkáčiková, 6.A

        • 2. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 5. - 6. ročník (poézia) · Školské kolo · 2021/2022
        • Liliana Nakatová, 5.B

        • 3. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - 5. - 6. ročník (poézia) · Školské kolo · 2021/2022
        • Emma Fürjes, 6.B

        • 1. miesto
        • Šaliansky Maťko - kategória 6. a 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Charlotte Elise Šalamun - 5.B, Emma Szegediová - 5.A

        • 1. miesto
        • Šaliansky Maťko - kategória 4. a 5. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Aurélia Raceková, 4.A

        • 2. miesto
        • Šaliansky Maťko - kategória 4. a 5. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Kristína Dzobová - 5.B, Sofia Strončeková - 4.B

        • 3. miesto
        • Šaliansky Maťko - kategória 4. a 5. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 1. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2021/2022
        • Simona Nemergutová, 9.A

        • 2. miesto
        • Chemická olympiáda - kategória D · Školské kolo · 2021/2022
        • Matej Hinka, 6.B

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 6. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Nina Karin Palušáková, 6.A

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 6. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Daniel Bruňanský, 7.B

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Dana Schusterová, 7.B

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Barbora Hiriaková, 7.B

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Vanesa Čefová, 7.C

        • 3. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 7. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Thomas Pampurik, 8.C

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 8. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Richard Guľa, 8.C

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 8. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Jakub Raffáč, 8.C

        • 3. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 8. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Adam Štelmák, 9.C

        • 1. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 9. ročník · Školské kolo · 2021/2022
        • Diana Családiová, 9.A

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda - 9. ročník · Školské kolo · 2021/2022