• Vyhodnotenie súťaže Junior Internet

• 15. ročník súťažnej konferencie Junior Internet sa uskutočnil online prostredníctvom videokonferencie. Z prihlásených 152 prác sa do finále súťaže prebojovalo 39 projektov, ktoré cez videokonferenciu prezentovali súťažiaci základných a stredných škôl z celého Slovenska.
            Zuzka Tkáčová z 9. B vyhrala 1. miesto v kategórii Junior Design - mladší žiaci s projektom Slapped together https: //pin.it/7lxgRNv. Srdečne blahoželáme a sme na teba hrdí.

• Deň Zeme 2020

• Tento týždeň si celý svet pripomína 50. výročie Dňa Zeme. Pripomína nám potrebu ochrany prírody. Deň Zeme vznikol ako reakcia na rozsiahle poškodzovanie životného prostredia a jeho cieľom je pripomenutie si ľudskej závislosti na prírode a podmienkach, ktoré nám poskytuje planéta Zem.

Zvyčajne organizované osvetové podujatia pre školy a verejnosť, terénne exkurzie či spoločné čistenie prírody sa tento rok neuskutočnia, no naši žiaci sa nedali zahanbiť a svojimi prácami dokazujú, že táto problematika im nie je ľahostajná a sú informovaní. V tomto čase takto šíria osvetu a veríme, že neostane len pri slovách...