• Výsledky súťaže VSE "ZACHYŤ ENERGIU"

• Dňa 10.3.2021 boli vyhlásené výsledky súťaže "ZACHYŤ ENERGIU" a sú známe mená víťazov. Žiaci mali vytvoriť video alebo foto fyzikálneho javu a správne popísať jeho princíp. Tohto roku sa súťaže zúčastnilo rekordné množstvo príspevkov, z toho drvivá väčšina mimoriadne kvalitných. Deti sú šikovné, múdre a kreatívne a so správnou podporou posúvajú ďalej seba aj spoločnosť a to aj napriek dištančnému vzdelávaniu. Keďže bolo ťažké vybrať najlepších, rozhodli  sa organizátori súťaže menšími cenami nakoniec odmeniť všetkých prispievajúcich. Medzi výhercami sú aj naši žiaci a to v kategórii video na sociálnych sieťach (FB+IG) 3. miesto obsadili Lukáš Tarabčák a Dominik Kubovčík  zo 7.A s videom Lávová lampa. Všetci výhercovia dostanú smart hodinky a programovateľného robota Robobloq pre školu. Ešte raz víťazom srdečne gratulujeme a ďakujeme všetkým, ktorí ich podporili svojim lajkom.

Do súťaže sa zapojili:

Videá: