• Koľko lásky je vo vašom srdci?

• Aj žiaci našej školy využili možnosť zapojiť sa do májovej výzvy Koľko lásky je vo vašom srdci? a potešiť srdcia mnohých seniorov a tak sa pripojiť k množstvu detí na celom Slovensku. Ručne robené pohľadnice sú už na ceste do Zariadenia opatrovateľskej služby v Trenčíne. Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí prispeli svojou pomocou pri výrobe pohľadníc.

• Imatrikulácia prvákov

• Nezvyčajný zážitok mali vo štvrtok 20. 05. 2021 naši milí prváci. Slávnostnou Imatrikuláciou, počas ktorej sa prešli rozprávkovou krajinou a museli splniť niekoľko úloh, boli oficiálne prijatí medzi veľkých žiakov školy. Aby si od pani riaditeľky mohli prevziať Imatrikulačnú listinu a medailu, museli zložiť sľub a zaspievať Prvácku hymnu.