• NAJ učiteľka fyziky

• NAJ učiteľku fyziky máme na našej škole. V hlasovacej súťaži VSD, a.s. získala spomedzi nominovaných učiteľov fyziky najviac hlasov naša pani učiteľka Mgr. Nora Nigutová. Tešíme sa, že svojím prístupom a zanietenosťou k vyučovaniu tohto predmetu nadchla množstvo žiakov, ktorí ju v tejto súťaži spolu so svojimi známymi podporili. Pani učiteľka získala vecnú odmenu od organizátora súťaže a škola týmto získala monitor a klávesnicu. Pani učiteľke zo srdca gratulujeme a všetkým hlasujúcim ďakujeme.

• Palacinkový deň na 1. stupni

• Posledné školské dni sme našim štvrtákom (každej triede zvlášť) spestrili vyučovanie palacinkovými aktivitami. Totiž Palacinkový utorok (Pancake Tuesday) mal byť v utorok 16. februára (vždy deň pred Popolcovou stredou, ako je zvykom v anglofónnych krajinách). Povedali sme si, že dištančné štúdium nám náš Palacinkový deň nevezme, ale iba presunie, a že neukrátime našich žiakov o tento zážitok. Žiaci sa zabávali, súťažili, palacinky lietali a otáčali sa vo vzduchu... Aj keď nám pri pohľade na palacinky a ich vôňu tiekli slinky, úspešne sme im odolali (aby sme dodržali všetky aktuálne opatrenia v súvislosti s covid-19). Palacinkovým víťazom blahoželáme! :)

• „... ideme hrať ping - poooong....“

• Naša škola sa zúčastnila projektu „... ideme hrať ping - poooong....“. Tento projekt mal prebehnúť v novembri, ale kvôli pandémii sa neuskutočnil, tak sme si ho urobili 29.6.2021 v priestoroch školy. Zúčastnili sa ho žiaci 8. a 9. ročníka. Pri výbornej atmosfére sme si zahrali do sýtosti.

Umiestnenie:

1. miesto: Samuel Klempay

2. miesto: Matej Mušinský

3. miesto: Samuel Zeťák

9.ročník

1. miesto: Patrik Guľa

2. miesto: Richard Orol

3. miesto: Michal Balint

Všetkým zúčastneným veľmi pekne ďakujeme