• Súťaž iBobor 2021

• V tohtoročnej informatickej súťaži iBobor sme mali až 21 úspešných riešiteľov vo všetkých vekových kategóriách. Všetkým srdečne blahoželáme!

• Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry

• Nový úspech našej školy:

Víťazka školského kola, Veronika Benková z 9.C, sa zúčastnila online okresného kola olympiáda zo slovenského jazyka, v ktorom sa stala úspešnou riešiteľkou a umiestnila sa na krásnom 4. mieste.

Blahoželáme

• Šarkaniáda v ŠKD - 15.11.2021

• K jeseni už tradične patrí Šarkaniáda, preto táto akcia nemohla chýbať ani v našej ŠKD.  Najprv si deti v jednotlivých oddeleniach  s nadšením vyrobili pestré šarkany. Niektorí si priniesli aj kúpené šarkany rôznych druhov a veľkostí. O to viac sa potešili pobytu na čerstvom vzduchu a priaznivému vetru. Na školskom dvore sa deti vybehali, vyšantili a šarkanov si púšťali aj niekoľko dní po Šarkaniáde.

• Dažďová záhradka

• HLASOVANIE DO 15.11.2021

Prosíme o pomoc našej škole hlasovaním za príspevok na dažďovú záhradku v átriu našej školy.

Hlasovanie je bezplatné na stránke:

1. Kliknite na link

2. Kliknite na Hlasovanie

3. Vyberte projekt Dažďová záhrada Jenisejská (okrem toho môžete ešte 2 iné projekty)

4. Zadajte SMS číslo, na ktoré Vám príde kód.

5. Vpíšte kód a odošlite.

6. Poproste o hlasovanie aj svojich známych.

Hlasovať z jedného telefónneho čísla sa dá počas trvania akcie len raz.

ĎAKUJEME